Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 2006

První část

Kolo Domácí Hosté Výsledek
 1.  Vodokrty B Vodokrty A  0:6 
   Kasejovice Letiny  3:3 
   Chocenice Ždírec  0:6 k 
   Přeštice Roupov  2:4 
   Dobřany B Bzí  6:0 
   Čižice Háje 1:5 
       
 2.  Vodokrty A Čižice 4:2 
   Háje Dobřany B  6:0 
   Bzí Přeštice  2:4 
   Roupov Chocenice  3:3 
   Ždírec Kasejovice  1:5 
   Letiny Vodokrty B  6:0 
       
 3.  Letiny Vodokrty A  6:0 
   Vodokrty B Ždírec  2:4 
   Kasejovice Roupov  3:3 
   Chocenice Bzí  5:1 
   Přeštice Háje  2:4 
   Dobřany B Čižice  1:5 
       
 4.  Vodokrty A Dobřany B  3:3 
   Čižice Přeštice  5:1 
   Háje Chocenice  2:4 
   Bzí Kasejovice  0:6 
   Roupov Vodokrty B  6:0 
   Ždírec Letiny  0:6 
       
 5.  Ždírec Vodokrty A  2:4 
   Letiny Roupov  2:4 
   Vodokrty B Bzí  0:6 
   Kasejovice Háje  5:1 
   Chocenice Čižice  4:2 
   Přeštice Dobřany B  4:2 
       
 6.  Vodokrty A Přeštice  6:0 
   Dobřany B Chocenice  3:3 
   Čižice Kasejovice  3:3 
   Háje Vodokrty B  6:0 
   Bzí Letiny  0:6 
   Roupov Ždírec  4:2 
       
 7.  Roupov Vodokrty A  4:2 
   Ždírec Bzí  3:3 
   Letiny Háje  3:3 
   Vodokrty B Čižice  0:6 
   Kasejovice Dobřany B  3:3 
   Chocenice Přeštice  5:1 
       
 8.  Vodokrty A Chocenice  2:4 
   Přeštice Kasejovice  1:5 
   Dobřany B Vodokrty B  6:0 
   Čižice Letiny  0:6 
   Háje Ždírec  4:2 
   Bzí Roupov  1:5 
       
 9.  Bzí Vodokrty A  2:4 
   Roupov Háje  4:2 
   Ždírec Čižice  1:5 
   Letiny Dobřany B  6:0 
   Vodokrty B Přeštice  1:5 
   Kasejovice Chocenice  4:2 
       
 10.  Vodokrty A Kasejovice  3:3 
   Chocenice Vodokrty B  5:1 
   Přeštice Letiny  0:6 
   Dobřany B Ždírec  3:3 
   Čižice Roupov  3:3 
   Háje Bzí  6:0 
       
 11.  Háje Vodokrty A  4:2 
   Bzí Čižice  2:4 
   Roupov Dobřany B  4:2 
   Ždírec Přeštice  3:3 
   Letiny Chocenice  2:4 
   Vodokrty B Kasejovice  0:6 

Tabulka po první části

Pořadí Tým Záp Výh Rem Pro Skore Body
1. NC Bezinkáři Roupov 11 8 3 0 44:22 19
2. Sokol Kasejovice 11 6 5 0 46:20 17
3. 1.NC Škrpál 1415 Letiny 11 7 2 2 52:14 16
4. Sokol Chocenice 11 7 2 2 39:27 15
5. ON Háje 11 7 1 3 43:23 15
6. SK Vodokrty A 11 5 2 4 36:30 12
7. NC AUZO Čižice 11 5 2 4 36:30 12
8. TJ Dobřany B 11 2 4 5 29:37 8
9. TJ Úslavan Ždírec 11 2 3

6

27:39 7
10. 1.NC Přeštice 11 3 1 7 23:43 7
11. ZCHP Bzí 11 1 1 9 17:49 3
12. SK Vodokrty B 11 0 0 11 4:62 0

Po první části družstvo Letin odstoupilo ze soutěže.

Druhá část

Kolo Domácí Hosté Výsledek
12.  Vodokrty A Roupov 1:5 
   Háje Kasejovice  3:3 
   Čižice Vodokrty B  6:0 
   Bzí Dobřany B  5:1 
   Přeštice Ždírec  5:1 
       
13.  Chocenice Kasejovice  5:1 
   Háje Roupov  2:4 
   Ždírec Vodokrty B  5:1 
   Dobřany B Přeštice  4:2 
   Čižice Bzí  4:2 
       
14.  Vodokrty A Háje  1:5 
   Chocenice Roupov  2:4 
   Bzí Vodokrty B  6:0 
   Přeštice Čižice  4:2 
   Ždírec Dobřany B  6:0 k 
       
15.  Kasejovice Vodokrty A  5:1 
   Chocenice Háje  5:1 
   Vodokrty B Dobřany B  6:0 k 
   Čižice Ždírec  5:1 
   Přeštice Bzí  3:3 
       
16.  Chocenice Vodokrty A  5:1 
   Roupov Kasejovice  2:4 
   Přeštice Vodokrty B  5:1 
   Bzí Ždírec  3:3 
   Čižice Dobřany B  6:0 k 

 Dobřany B vyloučeny ze soutěže pro tři kontumace.